KONTAKT

 
 
 
telefon: 32 325 72 11
 
fax: 32 325 72 14
 
biuro@srodmiescie.tychy.pl
 
www.srodmiescie.tychy.pl
 
„Śródmieście” Sp. z o.o.,
 
43-100 Tychy
 
al. Marszałka Piłsudskiego 12
 
KRS: 0000149703
 
NIP: 646-23-71-001
 
REGON: 276063392
 
Kapitał zakładowy: 62.360.500,00 zł
 
 

ZARZĄD

 
 
 
Prezes Zarządu
 
Bogdan Białowąs
telefon: (+48) 32 325 72 11
 
biuro@srodmiescie.tychy.pl
 
 
Prokura samoistna
 
Agata Molenda
telefon: (+48) 32 325 71 15
 
agata.molenda@srodmiescie.tychy.pl
 
 

BIURO ZARZĄDU

 
 
 
Kierownik Biura Zarządu
 
Izabela Konopka
telefon: (+48) 32 325 72 11
 
telefon: (+48) 32 325 72 30
 
fax: (+48) 32 325 72 11
 
biuro@srodmiescie.tychy.pl
 
 

RADA NADZORCZA

 
 
 
Igor Śmietański
 
Izabela Sztangret
 
Szymon Łakota
 
 

DZIAŁ FINANSOWY

 
 
 
Główna księgowa
 
Agata Molenda
telefon: (+48) 32 325 71 15
 
agata.molenda@srodmiescie.tychy.pl
 
 
Specjalista ds. rachunkowości
 
Irena Sornek
telefon: (+48) 32 325 72 09
 
irena.sornek@srodmiescie.tychy.pl
 
 
Specjalista ds. rachunkowości
 
Iwona Michalska
telefon: (+48) 32 325 72 03
 
iwona.michalska@srodmiescie.tychy.pl
 
 
Specjalista ds. windykacji
 
Monika Lechowicz
telefon: (+48) 32 325 72 86
 
monika.lechowicz@srodmiescie.tychy.pl
 
 

DZIAŁ PRACOWNICZY

 
 
 
Specjalista ds. pracowniczych
 
Aldona Dejas
telefon: (+48) 32 325 72 13
 
aldona.dejas@srodmiescie.tychy.pl
 
 

DZIAŁ NIERUCHOMOŚCI

 
 
 
Kierownik Działu Nieruchomości
 
Anna Słanina
telefon: (+48) 32 325 72 17
 
anna.slanina@srodmiescie.tychy.pl
 
 
Zastępca Kierownika Działu Nieruchomości
 
Katarzyna Dejas
telefon: (+48) 32 325 72 20
 
telefon: (+48) 605 861 475
 
katarzyna.dejas@srodmiescie.tychy.pl
 
 

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

 
 
 
Katarzyna Dejas
 
telefon: (+48) 32 325 72 20
 
katarzyna.dejas@srodmiescie.tychy.pl